x
Marka Listesi
Tavsiye Edilenler
Yeni Ürünler

Dymo Rhino Etiketler (Rhino Şeritler)

Yapışkanı güçlü, yerinden çıkmayan Dymo Rhino Endüstiriyel Etiketler

DYMO rhino etiketler sağlamdır. Sahada test edilmiştir kirlenmez, solmaz, nem, UV ışını ve aşırı sıcaklıklara dayanıklı endüstri standartlarda yapışkana sahiptir. DYMO Endüstriyel etiketlerle her türlü etiketleme ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. DYMO Endüstriyel etiketleri sadece Rhino yazıcılarıyla çalışmak ve çeşitli yüzeylerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Rhino şeritler kullanım alnına bağlı olarak özel malzeme içerir. Tüm Rhino şeritlerde düz, eğimli, dokulu veya yoğun dokulu yüzeylere yapıştırıldığında dahi dayanıklı yapışma sağlayan çok güçlü yapıştırıcı bulunmaktadır.

Dymo Rhino Etiketler ile elektrik panosu, bağlantı panelleri, terminal bloklar, kablo bayrak etiketleri, kablo etiketleri, ısıyla daralan makaron etiketleri yapabilirsiniz.

Sabit Polyester Etiketler: Çeşitli düz, dokulu veya yoğun dokulu yüzeyde kullanılabilir ve çözücü ve kimyasallara karşı mükemmel bir dirence sahiptir.
Esnek Naylon Etiketler: Tel ve kabloları etiketlemek için özel olarak tasarlanmıştır.
Isıyla Küçülen Şerit Etiketler (Makaron Etiketler) : Tel ve kablolarınızı tanımlamak vekorumak için yapışkan olmayan ama aynı zamanda kalıcı poliolefin çözümüdür.
Renkli Vinil Etiketler: Esnekliğini, güçlü yapıştırıcı özelliğini ve yüksek kimyasallara karşı direnç özelliğini birleştirerek bu şeridi renkli etiket kullanımı gereken yerlerde birçok uygulama alanı için uygun hale getirir.

Sadece Stoktakiler
Toplam 37 ürün görüntüleniyor.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.