Garanti ve İade Koşulları

Dymo Garanti Koşulları:

Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Tüm DYMO Letratag, LabelWriter, LabelManager,ürünleri iki yıllık garanti kapsamındadır. Bununla birlikte DYMO LabelWriter, LabelManager ürününüzü https://www.dymoturkey.com/ adresinden kaydını yaptırırsanız ek olarak bir yıl garanti hakkı kazanacaksınız.

Tüm Rhino 4200 / 5200 / M11 / XTL Endüstriyel etiketleme makineleri bir yıl garanti kapsamındadır. Bununla birlikte DYMO ürününüzün https://www.dymoturkey.com/ adresinden kaydını yaptırırsanız ek olarak bir yıl garantiye hak kazanırsınız.

Kayıtlı kullanıcı olmakla bunlardan yararlanacaksınız:

 • Teknik destek.
 • Ürününüze uygun garanti şartlarına göre satış sonrası hizmetleri
 • Yazılım güncelleştirmelerinden otomatik olarak haber alma
 • Faydalı yardım ve ipuçları
 • Özel teklifler ve yeni ürün duyuruları
 • Ürün için uzatılmış garanti süresini onaylamak üzere size bir belge gönderilecek
DYMO Online Yardım masası
Ürünlere dair daha fazla yardım için lütfen info@dymosatis.com adresine mail atın ya da,
Yardım masamızı arayın : (0212) 232 03 00 (Hafta içi; 09:00 / 18:00 saatleri arası hizmet vermekteyiz)
Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

 • İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
 • Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek:orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
 • İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte teslim edilen ürünün faturası, İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. (Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.)
 • Ürün seçiminde uyumsuzluk problemi yaşanabilecek ürünler için, mutlaka uyum konusunda teknik destek alarak sipariş vermelisiniz. Bu tip ürünlerin orijinal ambalajları açıldığında iade işlemleri mümkün olmamaktadır. (Örn. Etiket Makinesi, Etiket, Adaptör)
 • İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır, Bu durumda da ARAS KARGO ile gönderim yapmanız gerekir. Diğer kargo firmaları ile yapılan gönderimlerin kargo ücreti alıcıya aittir. Firmamız tarafından kaynaklı ürünlerde bir sorun yok ise Ayıplı vs. değil ise, iade edilmesi veya değişim talep edilmesi durumunda iade veya değişim kargo ücreti alıcıya aittir, firmamız iade veya değişim kargo ücretini karşılamaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.