DYMO Masaüstü Etiket Makineleri

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

DYMO Masaüstü Etiket Makineleri

DYMO LabelWriter 550 etiket yazıcısı ile etiket yazdırma işleri hızlı, doğru ve sorunsuz bir şekilde gelir. Eşsiz Otomatik Etiket Tanıma özelliğiyle, etiketleme makinesine hangi etiketlerin (boyut, tür ve renge göre) yüklendiğini her zaman bir bakışta bilirsiniz. Ayrıca kaç etiket kaldığını da bileceksiniz, böylece işin ortasında asla bitmeyeceksiniz. Doğrudan termal yazıcı, pahalı mürekkep veya toner satın alma ihtiyacını ortadan kaldırırken, taşınabilir boyutu, herhangi bir modern çalışma alanına kolaylıkla uymasına yardımcı olur. 

DYMO LabelWriter etiket yazıcıları, küçük işletmelere ve büyük kuruluşlara ihtiyaç duydukları etiketleri hızla yazdırma yeteneği verir. Kullanımı kolay tasarım, kullanıcıların parmaklarının ucuna çok çeşitli özelleştirme seçenekleri sunar ve anında özel etiketler yazdırır. DYMO LabelWriter etiket yazıcıları dakikada 71 etikete kadar yazdırabilir ve önceden basılmış etiketleri ileride kullanmak üzere geri çağırabilirsiniz. Yazıcı sürücüsü kurulumu için DYMO etiket yazıcınızı takın ve etiket yazdırmaya başlayın - bu kadar kolay! Gönderi etiketleri, barkod etiketleri, klasör etiketleri ve çok daha fazlasını oluşturun ve yazdırın.

DYMO Etiketleme makineleri zamandan, paradan ve kaynaklardan tasarruf sağlar. Kuruluşunuz için en iyi makina hangisi karşılaştırın ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü bulun. Yeni Otomatik Etiket Tanıma, önceden haber vermeden etiketlerin asla bitmeyeceği ve yanlış etiket seçiminden kaynaklanan yanlış baskıların olmayacağı anlamına gelir. Bir etiketleme makinesi arıyorsanız, başka yere bakmayın! Bu, kolay yazılım yüklemesine sahiptir bir makinadır, kurulumu yalnızca birkaç dakika sürer. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli yazı tiplerine ve harf boyutuna sahiptir. 

Dymo 550 Etiketleme makinesi, etiketlerin boyutunu otomatik olarak algılar ve siz yazdırırken kaç etiket kaldığını takip eder. En iyi yanı, hiç mürekkep kullanmamasıdır! Etiketleri yazdırmak için ısı kullanır, böylece asla mürekkep değişimine ihtiyaç kalmaz. Daha önce kullandığınız etiketleme makinelerini unutacak Dymo 550 Serisinden vazgeçemeyeceksiniz.

DYMO, ofis, depo, şantiye, ev ve hatta sınıf için eksiksiz bir ürün yelpazesi sunar. Basit kabartmalar, manuel etiketleme makineleri ve masaüstü ürünlerinden endüstriyel taşınabilir cihazlara, bilgisayar bağlantılı ürünlere ve son teknoloji yazılım ve çevrimiçi hizmete kadar DYMO, daha profesyonel görünmenize yardımcı olurken görevlerinizi basitleştirmek için burada.

DYMO 550 etiket makineleri ve kartuş toner ihtiyacı olmayan mürekkepli Label Maneger (LM) serisi etiket makineleri ile işiniz artık çok kolay! Yüksek kaliteli ve kendinden yapışkanlı etiketleri ile iç ve dış mekan etiketleme çözümlerini en uygun fiyata sunuyoruz. Toplu alımlarınız için info@dymosatis.com 'a mail atabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.