Kabartmalı Mekanik Etiketleme Makineleri

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

İşyeri veya çalışma ortamınız için Mekanik Etiketleme Makineleri

Dymo Omega Mekanik Kabartma Etiket Makinesi Kullanım Alanları ?

Kabartma etiket makinesi ile Ev iş ve ofis ortamlarında pek çok alanda etiketleme yapabilirsiniz. İşinizi kolaylaştıran zamandan tasarruf etmenizi sağlayan ve iş yükünüzü hafifleten etiketleme makinaları işletmeler için en önemli yardımcı elemanlar arasında yer alır. Dymo Omega Etiketleme Makinası kullanımı çok kolay üç çeşit kırmızı mavi ve siyah renkli Kabartma Etiketle çalışır. Temel işlevi farklı temiz yüzeylerin tamamında kullanıma uygundur. Günümüzde etiket makineleri tüm sektörlerde kullanılmaktadır. Elektrik yada pil gibi güç kaynaklarına ihtiyaç duymaya bu etiket makineleri, etiket haricinde hiç bir ekstra maliyet çıkarmaz, Sadece etiketini takıp yazdırmaya manuel olarak başlayabilirsiniz. Dymo kabartmalı etiket makineleri ile göz alıcı kabartma şeritleri uygun fiyatlarla dymosatis.com sitemizden güvenle satınalabilirsiniz. 

Dymo Junior Mekanik Kabartma Etiket Makinası

Dymo Omega etiketleme makinası ile aynı mantık ile çalışan Dymo Junior etiket makinasıda üç renk mavi kırmızı ve siyah etiketler kullanır. Elektrik ve pil gerektirmeyen junior makina, etiketi taktıktan sonra elle manuel, cihazın üzerindeki bir mandal yardımıyla harf üzerine baskı uygulayarak etiket üzerinde kabartma harf oluşmasıyla ortaya çıkan yazdırma tekniğidir. Hertürlü hava koşulana dayanıklı etiketlere sahiptir, etiketin kendisi hafif sert plastikten imal edildiğinden ve etiketin üzerine kabartma uygulanarak yazdırıldığından silinme deforme olma yırtılma gibi konularla karşılaşmazsınız.

Etiketleme Makinesi Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Baskı çözünürlüğü, etiket boyutu, işlem kapasitesi, baskı hızı gibi faktörler etiket makinesi satın alırken dikkat etmeniz gerekenlerdir. Etiket baskı makinesi kullanım ihtiyacına bağlı olarak farklı modellere sahiptir. Bu noktada ihtiyacınıza, kullanım alanınıza ve kullanım yoğunluğuna uygun cihazlar almaya dikkat etmelisiniz. Eğer az sayıda ve basit etiketleme işlemi için kullanacaksanız manuel ya da dijital etiketleme cihazlarını tercih edebilirsiniz. Bu cihazlar ürünlerin, kolinin ya da rafların etiketlenmesi için kullanılabilir. Eğer etiketleme ihtiyacınız fazla ise dijital etiket yapıştırma makinesi modellerini tercih etmelisiniz.

DYMO Omega, Dymo Junior

dymosatis.com , Garanti Ofis Malzemelerinin bir kuruluşudur, garantiofis.com sitemizi ziyaret ederek tüm dymo makine ve etiketleriOlfa maket bıçakları, ve Ofis içinde ihtiyaç duyduğunuz pek çok ürüne ulaşabilir ve sipariş oluşturabilirsiniz. Dosya Dolapları,  Personel Özlük Dosyaları, Soyunma Dolapları, gibi daha pekçok ürüne bu sitemizden ulaşabilmektesiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.