%5
 • 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
4.462,00 TL + KDV
4.238,90 TL + KDV
%5
5.086,68 TL
Havale ile : TL   4.934,08

DYMO LabelWriter 550 Turbo Masa Üstü Etiket ve Barkod Yazıcısı

KosulsuzIade.png (3 KB)
2000TL 142X41.png (8 KB)
supergonderi.png (4 KB)
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • DYMO LabelWriter 550 Turbo Masa Üstü Etiket ve Barkod Yazıcısı

  Dymo LabelWriter 550 Turbo Etiket ve Barkod Yazıcısı Farklı Etiketler Kullanırmı ?

  Dymo 550 Turbo LabelWriter Etiket ve Barkod Yazıcısı Eşsiz Otomatik Etiket Tanıma özelliğiyle, etiketleme makinesine hangi etiketlerin yüklendiğini, Etiketin ölçüsünü hatta ruloda kaç adet etiket kaldığını kendiliğinden tanımaktadır. Bu özellik size işinizin yarıda kalmaması adına avantaj sağlamaktadır. Farklı marka etiket taktığınızda cihaz etiketi tanımaz buda işinizin yarıda kalmasına sebep olur.

  Dymo 550 LabelWriter Turbo Etiket ve Barkod Yazıcısı Toner Kartuş Mürekkep Kullanırmı ?

  Doğrudan termal yazıcı, maliyetli mürekkep veya toner, kartuş satın alma ihtiyacının yerini alırken, sizlere maddi anlamda kazanç sağlarken zamandan da tasarruf etmenizi hedeflemiştir. Toner kartuş bitmesi, mürekkep eksiltmesi gibi sorunlarla karşılaşmanızı önlemiş olmaktadır. Böylece kesintisis etiketleme yapabileceksiniz.

  Dymo 550 LabelWriter Turbo Etiket ve Barkod Yazıcısı Kaç Yıl garantilidir ?

  Dymo LabelWriter Etiket ve Barkod yazıcılarımızın tamamı 2 Yıl garantilidir. Cihazlar düşme veya bir yerden darbe almadığı sürece uzun yıllar sorun yaşamadan kullanılabilmektedir. Kullanıcı hatasından kaynaklanmayan arızalar teknik servisimiz tarafından giderilmektedir.

  Dymo 550 LabelWriter Turbo Etiket ve Barkod Yazıcısı ile Aynı Ağ bağlantısıyla birden fazla bilgisayarda kullanılırmı ?

  Dymo 550 LabelWriter Turbo Etiket Yazıcısı ile isteğe bağlı LAN ağ bağlantısı, birden fazla kullanıcının makineye erişmesine olanak sağlar. Ayrıca, bu yüksek hızlı etiket yazıcısı, Dymo LabelWriter 550 modelinden %45'e kadar daha hızlı yazdırır ve dakikada 90 etiket çıkarabilir. Hız, USB bağlantısı aracılığıyla 4 satırlı adres etiketine dayalıdır.

  Dymo 550 LabelWriter Turbo Makine Kurulumunu Nasıl Yaparım ?

  Dymo 550 Turbo Makinenizi Bilgisayarınıza takmadan önce yazılımı www.dymosatis.com adresimizden sağ üst köşeden Dymo Teknik Servis / Yazılım ve Programlar / Tüm Programlar için Tıklayın  Kırılımlarını izleyerek, Dymo Uyumluluk Tablosu’na ulaşabilir ve Makinenize uyumlu yazılımı bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Kurulum bittikten sonra Dymo 550 Yazıcı, Dymo 550 Turbo Yazıcı ve Dymo 5XL Etiket ve Barkod yazıcınızın USB girişini bilgisayarınıza takınız, Yazılım yazıcınızı otomatik tanıyacaktır. Ardından Satınaldığınız Dymo LW Etiketi Yazıcınıza taktığınızda Dymo 550 Serisi Makine ve Dymo 5XL Serisi Etiket ve Barkod yazıcılarımız etiketi de otomatik tanıyacak, hangi etiket olduğunu ekrana getirecek hatta etiketin kaç adet olduğunu dahi ekranda sizlere gösterecektir. Yine Dymo LW Etiketlerinizi yazdırdıkça içinde kaç adet Dymo LW Etiket kaldığınıda ekranda görebiliceksiniz. Böylece işleriniz asla yarıda kalmayacak.

  Dymo 550 LabelWriter Turbo Etiket ve Barkod Yazıcısı ile hangi etiketleri kullanabilirim ?

  Dymo 550, Dymo 550 Turbo Etiket ve Barkod yazıcımız ile yaklaşık 20 farklı özellikte etiket yazdırabilirsiniz, pek çok alanda kullanıma uygun lazer yazım etiketleri Raf, Cam, Ahşap, Kumaş, Kağıt, Plastik ve Beton gibi temiz ve düz zeminlerde sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Hava koşullarına göre daha dayanıklı kalıcı ve polipropilen özel kaplamalı  Dymo LW Durable etiketler, Suya, kimyasala, neme ve yağlara uzun süreli performans gösterebilmektedir,   Etiket Barkod yazıcılarımız toner kartuş ve mürekkep gerektirmediğinden maliyetlerinizi oldukça düşürecek ve paranız cebinizde kalacaktır.

  Kutu İçeriği:

  1 Adet DYMO 550 Turbo Etiket ve Barkod Yazıcısı

  1 Adet Kullanma Kulavuzu

  1 Adet USB Bilgisayar Bağlantı Kablosu

  1 Adet Adaptör ve Elektrik Güç Kaynağı Kablosu

  1 Adet Demo 36x89 Deneme Etiketi (Etiket Kodu Dymo 99012)

  Ürün Kodu: 2112723

  Ürün Barkodu: 3026981127236

   Tavsiye Ettiğimiz Uyumlu Ürünler
   Blok Yönetimi Alt kısım.jpg (102 KB)
   T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.